logo_8.png, 81kB

Tibetský teriér - VRH "E" - 15.4.2012!!!!

Falamandus Nordic Vintage "Nikke"
C.I.B, JWW 2009, GCH.SK, CH.HU, CH.SK,
Club Champion SK, Middle-East European Junior Winner,
Grand Prix Slovakia Junior Winner 2009, Grand Prix
Slovakia Winner 2010, 2011, East Winner 2010, 2011,
Club Junior Winner 2009, Club Winner 2010, 2011,
JCH.SK, CZ, Junior Club Champion SK

Canisterapeutiská a Coursingová licencia

HD A/A, ED 0/0, CCL - clear, PLL - clear,
PRA,C,LL - negativ.
Lövskär´s Lasya "Lasya"
C.I.B., AWA SKAR-MO - Junior Winner TDE 2009,
GCH.SK, CH.SK, RUS, A, PL, CZ,
2x Champion of Eurasia 2011,Club Champion SK,
Club Champion TTC CZ, East Winner 2010 SK,
Grand Prix Winner 2010 SK, Club Winner 2010
JCH.SK, CZ, PL, Junior Club Champion SK

HD - A/A, ED 0/0, CCL - carrier, PLL - clear,
PRA,C,LL - negativ.19.12.2012 - Jeden z našich psíkov a to Gliny si už užíva radosti toho pravého nového domova v Maďarsku.

Že má naozaj kopec energie ako správny tibeťák už dokázal aj v šteňacej škôlke s ostatnými psími kamarátmi. Nerobia mu problém ani agiliťácke prekážky, či tunel.

Dashi zostáva ešte pár mesiacov s nami doma, ale jeho nová panička sa už nevie dočkať tých šibalstiev čo mú vraj idú z očiek:)) Dúfame, že po nie veľmi príjemných skúsenostiach s potencionálnymi záujemcami, bude mať Dashi ten najlepší domov, veď každé šteniatko si taký zaslúži!


29.10.2012 - Na nový domov u nás ešte čakajú dvaja psíci.

Po nie veľmi dobrej skúsenosti s novým majiteľom u nás opäť čakajú na nový domov a tých pravých páničkov dvaja 6-mesační psíci: E-glin Tingri domácky Gliny a Ekadashi Tingri domácky Dashi.

Ak máte SERIÓZNY záujem o naozaj kvalitné šteniatko tibetského teriéra, neváhajte nás kontaktovať. Aktuálne fotografie nájdete aj tu:


Ekadashi Tingri Ekadashi Tingri Ekadashi Tingri
E-glin Tingri E-glin Tingri E-glin Tingri
Foto: Tomáš Hogh

Aktuálna fotogaléria na facebooku.

Šteniatka na výlete - nové foto.

Ako rastieme - nové foto.

Videá šteniatok si môžete pozrieť TU

Ak máte záujem o šteniatko z našej chovnej stanice, neváhajte nás kontaktovať!!3.7.2012 - 10 týždňové šteniatka si leto, vodu a slniečko užívajú plnými dúškami. Sú veľmi aktívne, šikovné, učenlivé a niektoré z nich ešte čakajú na tých správnych majiteľov!! Ak máte záujem o šteniatko z našej chovnej stanice, neváhajte nás kontaktovať e-mailom: tingri@npa.sk alebo telefonicky: 00421 903 519 905, prípadne si prísť pozrieť osobne ako šteniatka rastú. Nezáväzná návšteva je vítaná!

E-glin Tingri E-glin Tingri E-glin Tingri
E-glin Tingri
E-glin Tingri E-glin Tingri
Foto: Leto a šteniatka

4.6.2012 - 7 týždňoví drobci si užívajú šteniatkovské vyvádzanie a život plnými dúškami. Rastú z nich naozaj nádherní tibeťáci a tu sú ich osobné portrétiky
E-glin Tingri Ekadashi Tingri Ekanath Tingri
Foto: psíkovia - E-glin, Ekadashi, Ekanath

Ekalavya Tingri Ellora Tingri
Foto: fenky - Ekalavya, Ellora


15.5.2012 - šteniatka majú za sebou prvý mesiac života a majú sa čulo k svetu. Prvotín v ich živote bude teraz naozaj veľa, napríklad aj prvé odčervenie, prvé strihanie pazúrikov, prvé papanie z misky, prvá vyliata miska s vodou atď. atď. Svet spoznávajú s chuťou a vytrvalosťou tibeťákom vlastnou a samozrejme každé z nich už má aj svoje meno. Ako inak tibeťácke a originálne, však každé je taký náš originál:-))
E-glin Tingri Ekadashi Tingri Ekanath Tingri
Foto: psíkovia - E-glin, Ekadashi, Ekanath

Ekalavya Tingri Ellora Tingri
Foto: fenky - Ekalavya, Ellora15.4.2012 nám Lasya konečne prezradila tajomstvo svojho bruška. Skrývalo sa tam 5 nádherných TT-myšičiek a to 2 fenečky a 3 psíci. Predpokladáme, že naše šteniatka budú po rodičoch korektné a štandardné v type a stavbe tela s výbornou srsťou a záberom v pohybe a s perfektnou povahou!!!

"E" Tingri "E" Tingri
Foto: "E" vrh - 1 deň

Naše šteniatka budú očkované, odčervené, tetované príp. čipované, vybavené EU-pasom. Budeme sa snažiť, aby boli socializované primerane svojmu veku. Budú súčasťou života s nami v byte, nielen v ohrádke, kde si zvyknú na rôzne zvuky z domácnosti i susedov. V dobrom počasí začnú spoznávať aj život mimo bytu v prírode, zvykať si na cudzích ľudí i ostatných psíkov.

Pri plánovaní šteniatok nás zaujíma aj zdravie obidvoch rodičov, pretože chceme odchovávať zdravé a veselé chlpaté klbká, ktoré budú robiť novým majiteľom len radosť. Dbáme nato, aby rodičia boli tibeťáci tak typom ako i povahou. Naším koníčkom sú výstavy, ale krycí psík nemusí mať zákonite množstvo titulov. Rodičia musia mať nielen skvelý rodokmeň, ale aj povahu a charakter, ktorý sa tiež dedí.

Ku každému šteniatku nový majiteľ dostane kúpnu zmluvu s množstvom základných údajov, krmivo na prvé dni v novom domove, knižku LHASA APSO - DARCA ŠŤASTIA /pri plemene LA/, príručku ako sa o šteniatko starať /pri plemene TT aj LA/, malú základnú výbavičku a niečo od maminky...:-))

Chovateľský servis je samozrejmosťou!!!

Ak budete v budúcnosti potrebovať v niečom poradiť alebo pomôcť, môžete nás kedykoľvek kontaktovať! Ďalší život našich šteniatok nás zaujíma, budeme radi ak sa nám ozvete a ostanete s nami v kontakte. Ak by ste mali záujem so svojim šteniatkom vyskúšať ten pravý adrenalín z výstav, či hociktorú inú aktivitu, samozrejme Vás v tom podporíme, je to totiž aj naša prezentácia. My na oplátku očakávame, že naše šteniatka nájdu pohodový a šťastný domov, láskavých a trpezlivých majiteľov!!!

AK MÁTE ZÁUJEM O CHLPÁČA Z NAŠEJ CHOVATEĽSKEJ STANICE, NEVÁHAJTE NÁS KEDYKOĽVEK KONTAKTOVAŤ, RADI SA S VAMI POROZPRÁVAME AJ NEZÁVÄZNE! PO DOHODE SAMOZREJME UVÍTAME AJ NEVÁVÄZNÚ NÁVŠTEVU!