logo_8.png, 81kB

Lhasa Apso - VRH "B" - 1.7.2010

Chic Choix Parade Chic "Rainman"
C.I.B., CH.PL, CH.CZ, CH.SK,
CH.MKD, CH.BG, CH.MNE, CCH. CZ,
JCH. CZ, JCH. RO, JCH. GI
HD A/A, PRA, C, LL - negat.
Federika Agáta Lux "Rika"
C.I.B., GCH.SK, CH.CZ, CH.SK,
KCH.CZ, CH.PL, CCH.SK, JCH.SK,
JCH.CZ, JCH.PL, JCH.UA, JCH.CRO, JCH.A
HD A/A, PRA, C, LL - negat.

Za oteckom prvých šteniatok našej Riky sme nemuseli cestovať ďaleko. Chix Choix Parade Chic alias Rainman má fínsky pôvod a žije v českej chovateľskej stanici Dar Tibetu. Po dlhom plánovaní a uvažovaní nás presvedčilo hlavne to, že sme mali možnosť Raina sledovať od malička. Vyrástol z neho krásny mladý pes v type úplne podľa nášho gusta a čoraz viac svoje kvality dokazuje aj vo výstavných kruhoch. Súmerná postava s výbornou líniou, krásna typická lhasácka hlava, neodolateľný pohyb, kvalitná srsť a "slniečková" povaha patria nepochybne k jeho devízam!!!

Dúfame preto, že šteniatka budú mať po rodičoch tie najlepšie predpoklady na výstavy a chov, ale samozrejme budú aj výbornými spoločníkmi na každý deň:-)))Psíky
B´A-tho-wa Tingri "Tovino"

chovný
HD A/A, ED 0/0, PRA, C, LL - negativ. (10/2012)


Slovenský šampión krásy mladých, Klubový junior šampión SK, Klubový víťaz mladých 2011 SK, Víťaz mladých Grand Prix 2011, Kvalifikácia na Cruft´s 2012, TOP LA pes 2011 - 1. miesto.

Majiteľ: Ľubica Gondeková, SK

B´An-dan-po Tingri "Dappy"

VN, výborný

Majiteľ: MUDr. Vladimíra Flimerová, SK


Fenky
B´Agartha Tingri "Gatty"

chovná
HD - neskôr, PRA,CC, LL - neskôr


Klubový šampión CZ, Slovenský šampión krásy mladých, Víťaz mladých Grand Prix 2011, BIS dorast sučka 2011 SK, TOP LA sučka 2011 - 2. miesto, Grand Prix Víťaz Slovenska 2012.

Majiteľ: Zdenka Slobodová, SK