logo_8.png, 81kB

Lhasa Apso - Šteniatka

Momentálne nemáme žiadne šteniatka. Sledujte naše plány.Naše šteniatka budú očkované, odčervené, tetované príp. čipované, vybavené EU-pasom. Budeme sa snažiť, aby boli socializované primerane svojmu veku. Budú súčasťou života s nami v byte, nielen v ohrádke, kde si zvyknú na rôzne zvuky z domácnosti i susedov. V dobrom počasí začnú spoznávať aj život mimo bytu v prírode, zvykať si na cudzích ľudí i ostatných psíkov.

Pri plánovaní šteniatok nás zaujíma aj zdravie obidvoch rodičov, pretože chceme odchovávať zdravé a veselé chlpaté klbká, ktoré budú robiť novým majiteľom len radosť. Dbáme nato, aby rodičia boli tibeťáci tak typom ako i povahou. Naším koníčkom sú výstavy, ale krycí psík nemusí mať zákonite množstvo titulov. Rodičia musia mať nielen skvelý rodokmeň, ale aj povahu a charakter, ktorý sa tiež dedí.

Ku každému šteniatku nový majiteľ dostane kúpnu zmluvu s množstvom základných údajov, krmivo na prvé dni v novom domove, knižku LHASA APSO - DARCA ŠŤASTIA /pri plemene LA/, príručku ako sa o šteniatko starať /pri plemene TT aj LA/, malú základnú výbavičku a niečo od maminky...:-))

Chovateľský servis je samozrejmosťou!!!

Ak budete v budúcnosti potrebovať v niečom poradiť alebo pomôcť, môžete nás kedykoľvek kontaktovať! Ďalší život našich šteniatok nás zaujíma, budeme radi ak sa nám ozvete a ostanete s nami v kontakte. Ak by ste mali záujem so svojim šteniatkom vyskúšať ten pravý adrenalín z výstav, či hociktorú inú aktivitu, samozrejme Vás v tom podporíme, je to totiž aj naša prezentácia. My na oplátku očakávame, že naše šteniatka nájdu pohodový a šťastný domov, láskavých a trpezlivých majiteľov!!!

AK MÁTE ZÁUJEM O CHLPÁČA Z NAŠEJ CHOVATEĽSKEJ STANICE, NEVÁHAJTE NÁS KEDYKOĽVEK KONTAKTOVAŤ, RADI SA S VAMI POROZPRÁVAME AJ NEZÁVÄZNE! PO DOHODE SAMOZREJME UVÍTAME AJ NEVÁVÄZNÚ NÁVŠTEVU!